Parkingi w centrum Jeleniej Góry – gdzie zaparkować?

Parkingi w centrum Jeleniej Góry – gdzie zaparkować?

Parkingi w centrum Jeleniej Góry – gdzie zaparkować?

Jelenia Góra to miasto, które przyciąga turystów z całego kraju. To tam znajdują się zabytkowe pałace, piękne parki oraz liczne trasy turystyczne. Niestety, jak w każdym większym mieście, problemem może okazać się brak miejsc parkingowych. W tym artykule postaramy się przedstawić najlepsze miejsca, gdzie można zaparkować w centrum Jeleniej Góry.

Parking podziemny Centrum Handlowego Kaufland

Jednym z najlepszych miejsc na zaparkowanie samochodu w centrum Jeleniej Góry jest parking podziemny Centrum Handlowego Kaufland. Parking ten znajduje się w samym sercu miasta i posiada blisko 500 miejsc parkingowych. Co więcej, parkowanie na tym parkingu jest bezpłatne przez pierwszą godzinę.

Parking przy ulicy Armii Krajowej

Innym dobrym miejscem na zaparkowanie samochodu jest parking przy ulicy Armii Krajowej. Parking ten znajduje się w pobliżu centrum miasta i posiada blisko 200 miejsc parkingowych. Co więcej, parkowanie na tym parkingu jest bezpłatne przez pierwsze 30 minut.

Parking przy ulicy Kościuszki

Kolejnym miejscem, gdzie warto zaparkować samochód, jest parking przy ulicy Kościuszki. Parking ten znajduje się w pobliżu Rynku i posiada blisko 150 miejsc parkingowych. Co więcej, parkowanie na tym parkingu jest bezpłatne przez pierwsze 15 minut.

Parking przy ulicy Wrocławskiej

Jeśli chodzi o parkingi w Jeleniej Górze, warto wspomnieć także o parkingu przy ulicy Wrocławskiej. Parking ten znajduje się w pobliżu dworca PKP i posiada blisko 100 miejsc parkingowych. Co więcej, parkowanie na tym parkingu jest bezpłatne przez pierwsze 30 minut.

Podsumowanie

Jeśli planujesz wizytę w centrum Jeleniej Góry i nie chcesz martwić się brakiem miejsc parkingowych, warto skorzystać z jednego z wyżej wymienionych parkingów. Pamiętaj jednak, że każdy z tych parkingów oferuje bezpłatne parkowanie tylko przez określony czas, więc zwracaj uwagę na czas, który spędzasz w centrum miasta.